گزارش سه ماهه هفتم به تفکیک روستاها

 

 

 

این دوره شامل ماه های مرداد، شهریور و مهر سال 1395 می باشد.

روستای علی آباد نیزار: در سه ماهه ی هفتم اجرایی شدن پروژه تعمیم ترسیب کربن، پانزدهمین، شانزدهمین و هفدهمین جلسه جمع آوری پس اندازها برگزار شد. اعضای صندوق توسعه روستایی دوم تا پنجم مرداد ماه در بازارچه توانمندیهای بانوان شرکت کردند. کلاس شناخت و فرآوری گیاهان دارویی با همکاری اداره فنی و حرفه ای در این دوره در روستا تشکیل شد. همچنین جلسه ای برای شناخت و استفاده از انرژی خورشیدی با حضور کارشناسان مربوطه در این روستا برگزار شد. در این مدت جمعا 3690 دقیقه جلسه با حضور 167 خانم و 109 آقا برگزار شد.

گزارش تصویری این جلسات :

 

روستای خدیجه خاتون: در سه ماهه ی هفتم اجرایی شدن پروژه تعمیم ترسیب کربن، پانزدهمین، شانزدهمین و هفدهمین جلسه جمع آوری پس اندازها برگزار شد. در این مدت جمعا 365 دقیقه جلسه با حضور 110 خانم و 58 آقا برگزار شد.

گزارش تصویری این جلسات :

 

روستای خلج آباد: در سه ماهه ی هفتم اجرایی شدن پروژه تعمیم ترسیب کربن، پانزدهمین، شانزدهمین و هفدهمین جلسه جمع آوری پس اندازها برگزار شد. اعضای صندوق توسعه روستایی دوم تا پنجم مرداد ماه در بازارچه توانمندیهای بانوان شرکت کردند. کلاس پرورش دام پرواری با همکاری اداره فنی و حرفه ای در این دوره در روستا تشکیل شد. در این مدت جمعا 2270 دقیقه جلسه با حضور 219 خانم و 113 آقا برگزار شد.

گزارش تصویری این جلسات :

 

روستای چشمه علی: در سه ماهه ی هفتم اجرایی شدن پروژه تعمیم ترسیب کربن، پانزدهمین، شانزدهمین و هفدهمین جلسه جمع آوری پس اندازها برگزار شد. اعضای صندوق توسعه روستایی دوم تا پنجم مرداد ماه در بازارچه توانمندیهای بانوان شرکت کردند. کلاس پرورش دام پرواری با همکاری اداره فنی و حرفه ای در این دوره در روستا تشکیل شد. در این مدت جمعا 2390 دقیقه جلسه با حضور 68 خانم و 98 آقا برگزار شد.

گزارش تصویری این جلسات :

روستای طایقان: در سه ماهه ی ششم اجرایی شدن پروژه تعمیم ترسیب کربن در این روستا، دوازدهمین، سیزدهمین وچهاردهمین جلسه جمع آوری پس اندازها برگزار شد. اعضای صندوق توسعه روستایی دوم تا پنجم مرداد ماه در بازارچه توانمندیهای بانوان شرکت کردند. کلاس کیف دوزی با دست با همکاری اداره فنی و حرفه ای در این دوره در روستا تشکیل شد. در این مدت جمعا 4985 دقیقه جلسه با حضور 309 خانم و 14 آقا برگزار شد.

گزارش تصویری این جلسات :

 

در این دوره جلسات زیادی در خصوص تشکیل کلاسهای فنی و حرفه ای با اداره فنی و حرفه ای تشکیل شد. همچنین جلسات با جهاد کشاورزی و آموزش نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی برای استفاده از مزایای آموزش رایگان نیز برگزار شد. در این دوره اعضای صندوقهای توسعه پایدار روستای بزیجان از پروژه ترسیب کربن استاد قم بازدید کردند. همچنین پیگیری های زیادی از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره ثبت اسناد و املاک برای ثبت تعاونی فراگیر ملی انجام شد. در این دوره جمعا 1140 دقیقه جلسه با ادارات برگزار شده است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

Cannot get قم location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

آمار بازدیدکنندگان

374656
امروزامروز36
دیروزدیروز79
این هفتهاین هفته175
این ماهاین ماه972
آمار کلآمار کل374656