گزارش سه ماهه هشتم به تفکیک روستاها

 

 

این دوره شامل ماه های آبان، آذر و دی سال 1395 می باشد.

روستای علی آباد نیزار: در سه ماهه ی هشتم اجرایی شدن پروژه تعمیم ترسیب کربن، هجدهمین، نوزدهمین و بیستمین جلسه جمع آوری پس اندازها برگزار شد. بررسی دفاتر کل و حسابداری از دیگر کارهای صورت گرفته در این دوره بود. در این مدت جمعا 360 دقیقه جلسه با حضور 69 خانم و 49 آقا برگزار شد.

گزارش تصویری این جلسات :

 

روستای خدیجه خاتون: در سه ماهه ی هشتم اجرایی شدن پروژه تعمیم ترسیب کربن، هجدهمین، نوزدهمین و بیستمین جلسه جمع آوری پس اندازها برگزار شد. بررسی دفاتر کل و حسابداری از دیگر کارهای صورت گرفته در این دوره بود. کلاس گلیم بافی با همکاری اداره فنی و حرفه ای در این روستا تشکیل شد. در این مدت جمعا 1710 دقیقه جلسه با حضور 248 خانم و 51 آقا برگزار شد.

گزارش تصویری این جلسات :

 

روستای خلج آباد:

در سه ماهه ی هشتم اجرایی شدن پروژه تعمیم ترسیب کربن، هجدهمین، نوزدهمین و بیستمین جلسه جمع آوری پس اندازها برگزار شد. بررسی دفاتر کل و حسابداری از دیگر کارهای صورت گرفته در این دوره بود. آزمون پروش دام پرواری در این دوره در روستا برگزار شد. در این مدت جمعا 460 دقیقه جلسه با حضور 97 خانم و 24 آقا برگزار شد.

گزارش تصویری این جلسات :

 

روستای چشمه علی: در سه ماهه ی هشتم اجرایی شدن پروژه تعمیم ترسیب کربن، هجدهمین، نوزدهمین و بیستمین جلسه جمع آوری پس اندازها برگزار شد. بررسی دفاتر کل و حسابداری از دیگر کارهای صورت گرفته در این دوره بود. آزمون پروش دام پرواری در این دوره در روستا برگزار شد. در این مدت جمعا 700 دقیقه جلسه با حضور 61 خانم و 59 آقا برگزار شد.

گزارش تصویری این جلسات :

 

روستای طایقان: در سه ماهه ی هفتم اجرایی شدن پروژه تعمیم ترسیب کربن در این روستا، پانزدهمین، شانزدهمین و هفدهمین جلسه جمع آوری پس اندازها برگزار شد. بررسی دفاتر کل و حسابداری از دیگر کارهای صورت گرفته در این دوره بود. کلاس کیف دوزی با دست در این دوره به اتمام رسید و آزمون آن نیز برگزار شد. پس از آن کلاس تکمیلی کیف دوزی با عنوان دوخت کیف های اداری و مردانه در روستا برگزار شد. در این مدت جمعا 3125 دقیقه جلسه با حضور 307 خانم و 18 آقا برگزار شد.

گزارش تصویری این جلسات :

 

در این دوره پس از پیگیری های فراوان تعاونی فراگیر ملی توسعه روستایی "پیشگامان آتیه ساز اقلیم سبز" با 224 نفر عضو به ثبت رسید. صدا و سیمای استان قم با همکاری تیم ترسیب کربن، گزارش کاملی از پیشرفت پروژه ترسیب کربن در قم تهیه کردند. جلسات با جهاد کشاورزی، استانداری، آموزش و پرورش ناحیه چهار، صندوق کارآفرینی امید و جلسات هیئت مدیره تعاونی در این دوره برگزار شد. بازدید از هنرستان انقلاب اسلامی برای پرورش مرغ بومی و ماهی نیز از دیگر فعالیت ها بود. در این دوره جمعا 2820 دقیقه جلسه با ادارات برگزار شده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

Cannot get قم location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

آمار بازدیدکنندگان

374648
امروزامروز28
دیروزدیروز79
این هفتهاین هفته167
این ماهاین ماه964
آمار کلآمار کل374648